fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

Leczenie niepłodności

In vitro w Grecji

Bezpłatne konsultacje online z Dr. n. med Robertem Najdeckim, w każdą Środę i Piątek od 20:00 do 21:00

Leczenie
niepłodności

In vitro w Grecji

Medycyna wspomaganego rozrodu – Leczenie niepłodności

In vitro w Grecji

CNN charakteryzuje Grecję jako “Fertility Land – idealne miejsce dla turystyki reprodukcyjnej”.

Szacuje się, że co roku tylko do Północnej Grecji przyjeżdża ponad 2000 par w celu poddania się procedurze in vitro a to z uwagi na wysoką renomę i najwyższe  europejskie wskaźniki sukcesu. Dla pacjentów zainteresowanych leczeniem in vitro polecamy renomowaną i innowacyjną klinikę Assistance Nature w Salonikach. Klinika oferuje połączenie najnowocześniejszej technologii ze światowej klasy wydajnością i standardami w zakresie diagnozowania i leczenia niepłodności. Jednostka zatrudnia światowej sławy specjalistów od reprodukcji mówiących wieloma językami, również Polskim.

Osoby odwiedzające Grecję są często mile zaskoczone tym, jak dobrze są witane i traktowane. Tradycja gościnności jest tak głęboko zakorzeniona w starożytnej kulturze greckiej, że przyjęła formę kodeksu postępowania. „Xenia” to termin opisujący cnotę okazania hojności lub uprzejmości nieznajomym w każdych warunkach i stworzenie relacji między gospodarzem a jego gościem. Gościnność w starożytnej Grecji była nie tylko aktem przyjaźni skierowanym do goszczonych pod swoim dachem, ale także znakiem akceptacji społecznej i integracji z otaczającym światem. Ten kodeks gościnności, również współcześnie, wiele wnosi w greckie życie codzienne i w podejście do opieki zdrowotnej.


To bogate dziedzictwo kulturowe intensywnie wypełnia grecką codzienność i stanowi fantastyczną okazję do eksploracji, integrując leczenie i terapię IVF z poznawczym relaksem i wypoczynkiem. 60 doświadczonych Klinik w Grecji przeprowadza procedury IVF łącząc je z relaksującymi wakacjami. Jeśli szukasz zaufanej i niezawodnej Kliniki IVF, Grecja jest najlepszą możliwością do rozważenia. Grecja oferuje atrakcyjne ceny dla pacjentów i turystów, oraz bogatą ofertę kulturalną, gastronomiczną, urocze plaże i wspaniałą stabilną pogodę. Te unikalne cechy, historia, kultura, naturalne piękno, łagodny klimat i infrastruktura tego kraju przyciągają wielu pacjentów zainteresowanych leczeniem IVF bądź adopcją komórek jajowych.

Zaplanuj leczenie w Grecji

FirstClassGreece we współpracy z Kliniką Assistance Nature oferuje bezpłatne konsultacje dotyczące leczenia niepłodności. Zarezerwuj konsultację już dziś!

Zaplanujmy wspólnie proces Twojego leczenia

Bezpłatne konsultacje

w każdą środę i piątek o godzinie 20:00

online - skype, facetime, telefon

Klinika In Vitro Assisting Nature

Human Reproduction & Genetics

Klinika In Vitro Assisting Nature

Human Reproduction & Genetics

Chociaż rodzicielstwo wydaje się być bardzo prostym i naturalnym procesem, to jednak jedna na sześć par napotyka na trudności reprodukcyjne. To właśnie w tym momencie zespół Kliniki Assisting Nature interweniuje, poszukając przyczyny problemu a następnie, tam, gdzie jest to możliwe, zapewnia proste i odpowiednie leczenie. Tam gdzie jest to konieczne wdrażane są nowoczesne metody wspomaganego rozrodu. W zależności od przypadku, od IUI, NC i ICSI do bardziej wyrafinowanych metod, takich jak IMSI, kultura blastocysty, mikro-TESE czy przedimplentacyjna diagnostyka genetyczna (PGD lub PGS). Ogromna wiedza i profesjonalizm są naszymi mocnymi stronami.

Zespół naukowy Kliniki Assisting Nature, ginekolodzy, embriolodzy, genetycy, pracowali na najbardziej renomowanych uniwersytetach i są uznanymi członkami światowej społeczności medycznej zajmującej się reprodukcją. Ich badania są publikowane w najbardziej prestiżowych czasopismach medycznych, są zapraszani do wygłaszania wykładów na całym świecie dotyczących współczesnych metod leczenia niepłodności. Narodziny zdrowego dziecka, bezpieczeństwo kobiety podczas całego procesu oraz zdrowie psychiczne pary to nasze priorytety. U nas zdasz sobie sprawę, że niepłodność nie oznacza bezpłodności, a wkrótce poznasz prawdziwe znaczenie słowa rodzicielstwo.

Assisting Nature gwarantuje, podróż bez turbulencji

Usługi

Sprawdź czym się zajmujemy

IVF Natural cycle Manage

Invitro we wspomaganym cyklu naturalnym

Minimal IVF

Invitro w cyklu o minimalnej stymulacji

Surogate Program

Program z użyciem surogatki

PGS/PGD

Techniki diagnostyki preimplantacyjnej

IVF total freezing strategy

Strategia zamrażania/witryfikacji/wszystkich embrionów i transferowania w stadium blastocysty w następnych cyklach naturalnych bądź z substytucją

Egg collection

Procedura akumulacji, gromadzenia komórek jajowych do przyszłych terapii

Fertility Preservation and Social Freezing

Procedura “Zachowania Płodności” dla pacjentów onkologicznych i samotnych bądź opóźniających macierzyństwo kobiet

Egg and Sperm donation Program

Program dawstwa oocytów i nasienia – Innowacyjny program który definitywnie wyróżnia Klinikę Assisting Nature na tle innych ośrodków

Dowiedz się więcej o In Vitro w Grecji

Nasza seria postów o In Vitro dostarczy cennych informacji na temat rynku In Vitro w Grecji.

Wasze opinie

Doświadczenia naszych Klientów są dla nas najważniejsze.
Właśnie dlatego robimy to, co robimy!

Dorota i Rafał
Czytaj więcej
„Obiecaliście nam fertility vacations ,a zafundowaliście nam drugi ,ale ten najprawdziwszy i najważniejszy miodowy miesiąc. Czuję się szczęśliwa i być może w ciąży. I już teraz jestem pewna że ja mu tą dziewczynkę kiedyś urodzę. A to wszystko dzięki wam, kochani, dzięki temu że spotkałam takich wspaniałych ludzi bez kompleksów, którzy nie muszą nikomu udowadniać, że wiedzą co robić i potrafią zarażać właśnie tą wiarą."
Agata i Radek
Czytaj więcej
„Doktor Robert Najdecki, który sprawił, że cały proces in vitro był dla mnie pięknym doświadczeniem zwieńczonym ogromnym wspólnym sukcesem i prawdziwym szczęściem. Assisting Nature to fantastyczni ludzie. Lekarzy otaczają świetne asystentki, które chcą tam być i pomagać.”
Jadwiga & Waldek
Czytaj więcej
„Jestem pełna ogromnego podziwu i szacunku do tego fajnego zespołu ludzi, którzy robią to, bo chcą, a na pewno nie dlatego bo muszą. I też tak jest, że Ci wszyscy ludzie są rodzicami sukcesu i warto ten fakt uznać z pokorą i wdzięcznością. Bo Oni na to uznanie zasługują. Dziękuję…Ogromnie dziękuję.”
Poprzedni
Następny