fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

Światowe osiągnięcia w leczeniu niepłodności

Niezwykłe doświadczenie, renoma i ekspercka wiedza naszego personelu skutkują najwyższym z możliwych procentem udanych zapłodnień, ciąż i porodów.

Robert Najdecki | MD, PhD

Lekarz medycyny, Doktor nauk medycznych | Współzałożyciel, Dyrektor Naukowy kliniki Assisting Nature

Specjalista Medycyny Rozrodu. Jego doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń płodności oraz chirurgii endoskopowej, jest długie i rozległe i obejmuje ponad 6000 cykli.

czerwiec 2024
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Wasze opinie

Doświadczenia naszych Klientów są dla nas najważniejsze – właśnie dlatego robimy to, co robimy!

Dorota i Rafał
Czytaj więcej
„Obiecaliście nam fertility vacations ,a zafundowaliście nam drugi ,ale ten najprawdziwszy i najważniejszy miodowy miesiąc. Czuję się szczęśliwa i być może w ciąży. I już teraz jestem pewna że ja mu tą dziewczynkę kiedyś urodzę. A to wszystko dzięki wam, kochani, dzięki temu że spotkałam takich wspaniałych ludzi bez kompleksów, którzy nie muszą nikomu udowadniać, że wiedzą co robić i potrafią zarażać właśnie tą wiarą."
Agata i Radek
Czytaj więcej
„Doktor Robert Najdecki, który sprawił, że cały proces in vitro był dla mnie pięknym doświadczeniem zwieńczonym ogromnym wspólnym sukcesem i prawdziwym szczęściem. Assisting Nature to fantastyczni ludzie. Lekarzy otaczają świetne asystentki, które chcą tam być i pomagać.”
Jadwiga & Waldek
Czytaj więcej
„Jestem pełna ogromnego podziwu i szacunku do tego fajnego zespołu ludzi, którzy robią to, bo chcą, a na pewno nie dlatego bo muszą. I też tak jest, że Ci wszyscy ludzie są rodzicami sukcesu i warto ten fakt uznać z pokorą i wdzięcznością. Bo Oni na to uznanie zasługują. Dziękuję…Ogromnie dziękuję.”
Poprzedni
Następny

Dr. Robert Najdecki | MD, PhD

Lekarz medycyny, Doktor nauk medycznych | Współzałożyciel, Dyrektor Naukowy kliniki Assisting Nature

BIOGRAFIA

Dyplom lekarza medycyny uzyskał w 1985 r. na Uniwersytecie Warszawskim. Odbył staż w zakresie położnictwa i ginekologii w Szpitalu Uniwersyteckim w Warszawie i w 1992 roku ukończył specjalizację z endokrynologii rozrodu i niepłodności w Zakładzie Genetyki Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

 Jednym z najważniejszych osiągnięć jego zespołu, kierowanego przez prof. Wiśniewskiego, było urodzenie drugiego dziecka w Polsce w wyniku użycia technik zapłodnienia pozaustrojowego. W 1989 r. uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Warszawskim, rozprawą zatytułowaną „Ocena dojrzałości oocytów po stymulacji metodą IVF”.

Powyższa rozprawa doktorska była pierwszą rozprawą doktorską z dziedziny zapłodnienia pozaustrojowego w Polsce i obejmowała badania wielu protokołów farmakologicznych stosowanych do wywołania owulacji i ich wpływu na dojrzałość morfologiczną ludzkich komórek jajowych. 

W ciągu tych pionierskich lat dr Najdecki był głęboko zaangażowany w badaniach nad „nową metodą” pobierania oocytów. Po wielu latach laparoskopowego pobierania komórek jajowych, z powodzeniem wprowadził metodę przezpochwowego, ultrasonograficznego pobierania oocytów, co zaowocowało urodzeniem drugiego dziecka z IVF w kraju.

Ten pierwszy sukces doprowadził do powstania, trwającej do dzisiaj, nowej metody pobierania komórek.

Nasze Usługi

Poniżej znajdują się nasze główne usługi

IVF Natural cycle Manage

Invitro we wspomaganym cyklu naturalnym

Minimal IVF

Invitro w cyklu o minimalnej stymulacji

Surogate Program

Program z użyciem surogatki

PGS/PGD

Techniki diagnostyki preimplantacyjnej

IVF total freezing strategy

Strategia zamrażania/ witryfikacji wszystkich embrionów i transferowania w stadium blastocysty w następnych cyklach naturalnych bądź z substytucją

Egg collection

Procedura akumulacji, gromadzenia komórek jajowych do przyszłych terapii

Fertility Preservation and Social Freezing

Procedura “Zachowania Płodności” dla pacjentów onkologicznych i samotnych bądź opóźniających macierzyństwo kobiet

Egg and Sperm donation Program

Program dawstwa oocytów i nasienia – Innowacyjny program który definitywnie wyróżnia Klinikę Assisting Nature na tle innych ośrodków

Dowiedz się więcej o In Vitro w Grecji

Nasza seria postów o In Vitro dostarczy cennych informacji na temat rynku In Vitro w Grecji.