fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

IN VITRO, TURYSTYKA MEDYCZNA

In Vitro w Grecji (1/4) – 10 powodów dla których warto wybrać Grecję

In Vitro w Grecji (1/4) – 10 powodów dla których warto wybrać Grecję

Dziś wyjaśnijmy, dlaczego Grecja oferuje fantastyczne możliwości osobom poszukującym wysokiej jakości zabiegów in-vitro, z krótkimi listami oczekujących i atrakcyjnymi ofertami cenowymi.

  1. Unikalne cechy, historia, kultura, naturalne piękno, łagodny klimat i infrastruktura tego kraju przyciągają wielu pacjentów zainteresowanych leczeniem IVF i adopcją komórek jajowych. Liczne naturalne uzdrowiska, źródła termalne i mineralne stanowią fantastyczne miejsca do odzyskania sił po zabiegu medycznym lub leczeniu.

  2. Osoby odwiedzające Grecję są często mile zaskoczone tym, jak dobrze są witane i traktowane. Koncepcja gościnności jest tak głęboko zakorzeniona w starożytnej kulturze greckiej, że przyjęła formę kodeksu postępowania. „Xenia” to termin opisujący cnotę okazania hojności lub uprzejmości nieznajomym w każdych warunkach i stworzenie relacji między gospodarzem, a jego gościem. Gościnność w starożytnej Grecji była nie tylko aktem przyjaźni skierowanym do goszczonych pod swoim dachem, ale także znakiem akceptacji społecznej i integracji z otaczającym światem. Ten kodeks gościnności, również współcześnie, wiele wnosi w greckie życie codzienne, i w podejście do opieki zdrowotnej.

  3. Rozległe imperium rządzone przez Aleksandra Wielkiego, rozprzestrzeniło greckie panowanie aż do granicy Indii. Kultura wytworzona przez starożytną cywilizację grecką wpłynęła na każde państwo z którym miała do czynienia. Historia grecka jest integralną częścią historii zachodniej cywilizacji, ponieważ to ona pierwotnie stworzyła demokrację.

  4. To bogate dziedzictwo kulturowe intensywnie wypełnia grecką codzienność i stanowi fantastyczną okazję do eksploracji, integrując leczenie i terapię IVF z poznawczym relaksem i wypoczynkiem.

  5. 60 doświadczonych Klinik w Grecji przeprowadza procedury IVF łącząc je z relaksującymi wakacjami. Jeśli szukasz zaufanej i niezawodnej Kliniki IVF, Grecja jest najlepszą możliwością do rozważenia.

  6. Grecja oferuje atrakcyjne ceny dla pacjentów i turystów, oraz bogatą ofertę kulturalną, gastronomiczną, urocze plaże i wspaniałą stabilną pogodę.

  7. Sklepy i ceny. Grecja jest jednym z najtańszych krajów strefy euro. Wyższe ceny są zazwyczaj wprowadzane w okresie wakacyjnym w kurortach na południu kraju. Na wyspach, artykuły spożywcze i posiłki w restauracjach są kilka razy droższe niż w innych częściach kraju.

  8. Ceny posiłków w greckich restauracjach są dość atrakcyjne w porównaniu do podobnych miejsc w Hiszpanii lub Portugalii. Sałatka grecka będzie kosztowała 3,00€ – 4,00€ w większości restauracji, porcja gyrosa – 2,50€ – 3,00€, większa kolacja zawierająca np. mussakę, sałatkę i napój kosztuje około 10,00€. Kawa kosztuje od 1,50€ do 5,00€, koktajl w barze lub dyskotece – 7,00€-10,00€.

  9. Zakwaterowanie jest również tańsze w porównaniu do krajów Europy Południowej; zakwaterowanie w nadmorskich kurortach można zarezerwować od 40,00€ za noc (pokój dwuosobowy); a w domach gościnnych w głębszej części kraju nawet od 30,00€. Trzygwiazdkowe hotele oferują ceny od 40,00€ – 60,00€ za noc, a w komfortowych hotelach 4 lub 5-gwiazdkowych zapłacimy 80,00€ -150,00€. Godziny otwarcia punktów sprzedaży różnią się, co może być zaskakujące dla gości z innych krajów. Najlepiej dowiedzieć się o godzinach otwarcia lokalnych sklepów z wyprzedzeniem. Jedyne, co jest pewne, to to, że od poniedziałku do soboty sklepy są otwarte od rana do 14.00. Później następuje przerwa zwana sjestą i tylko 3 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) sklepy są czynne od 18:00 do 21:00.

  10. Najłatwiej przybyć do Grecji samolotem – jest to najszybszy i najwygodniejszy środek transportu. Największe lotniska w Grecji to Ateny, Chania, Heraklion i Saloniki. W przypadku pacjentów z krajów europejskich można również rozważyć podróż samochodem. Międzynarodowy Port Lotniczy w Salonikach jest drugim najbardziej uczęszczanym portem lotniczym w Grecji, zaraz po porcie lotniczym w Atenach. Znajduje się około 15 km od centrum miasta, w regionie Thermi. To lotnisko obsługuje codzienne loty z Aten, a także wiele lotów z greckich wysp i z zagranicy.

Prawo autorskie ©2018-2024 FirstClassGreece Sp. z o. o.,www.firstclassgreece.com

Treści i utwory zamieszczone na tej stronie, które zostały wytworzone przez administratorów, podlegają przepisom prawa autorskiego. Powielanie, przerabianie, rozpowszechnianie i każdego rodzaju wykorzystanie wykraczające poza ramy prawa autorskiego wymaga uzyskania pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie niniejszej witryny jest dozwolone wyłącznie w celach prywatnych, niekomercyjnych.

Udostępnij

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
Tumblr
Reddit
Telegram