fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

Dlaczego
FirstClassGreece?

Dedykacja do autentycznych doświadczeń!

To, co wyróżnia FirstClassGreece, to charakter firmy który jest dostosowany do wyjątkowych preferencji każdego klienta – ostatecznym celem jest zadowolenie nawet najbardziej wymagających. Nasi klienci są bardzo zróżnicowani, pary, grupy oraz pacjenci indywidualni.

 

Usługi turystyki medycznej w 100% dopasowane do potrzeb

Zaprojektowane zgodnie z wymaganiami naszych klientów.
Pakiety spełniające szczególne zainteresowania, styl i budżet klientów

Nasza misja

Jesteśmy pasjonatami świadczenia usług turystyki medycznej i możemy zaspokoić najwyższe oczekiwania dzięki doskonałym usługom. Wierzymy, że we wszystkich naszych usługach zapewniamy jakość ponad ilość i cenimy ekskluzywność i poufność.

 

Dzięki doświadczeniu nie tylko w turystyce medycznej, ale także w podróży, kulturze, przyrodzie i historii, FirstClassGreece łączy cel podróży z autentycznością.

 

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług turystyki medycznej, które łączą komfort z łatwością i niezawodnością i są dopasowane do potrzeb każdego klienta. Niezależnie od tego, czy wszystko zaplanowałeś, czy potrzebujesz inspiracji, FirstClassGreece obiecuje stworzyć doświadczenie, które przewyższy Twoje oczekiwania.

Nasze podejście

W FirstClassGreece głęboko wierzymy w ideę i potrzebę nieograniczonego i równego dostępu do usług medycznych. Cały zespół turystyki medycznej poświęcony jest aktywnej promocji, wsparciu i organizacji leczenia dla pacjentów poszukujących usług medycznych, szczególnie w Grecji.

 

Klimat śródziemnomorski połączony z najwyższą klasą usług i obecnością światowej sławy klinik sprawia, że Grecja jest idealnym miejscem dla turystyki medycznej. FirstClassGreece współpracuje z wiodącymi instytucjami i partnerami medycznymi, aby zapewnić najwyższą jakość usług i zagwarantować skuteczność zabiegów.

 

Wszyscy nasi partnerzy to licencjonowane ośrodki, działające w oparciu o najnowszą europejską normę medyczną ISO 15224 lub prestiżową międzynarodową certyfikację „TEMOS”.

 

Oferujemy możliwość wyboru miejsca docelowego terapii, okresu, rodzaju zakwaterowania, rodzaju leczenia i przygotowania specjalnego pakietu dostosowanego do Twoich potrzeb i wymagań.