fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

Rehabilitacja

Rehabilitacja

Rehabilitacja w Grecji

Szeroki zakres usług w idealnym środowisku

Rehabilitacja i powrót do zdrowia to dziedzina medycyny, która ma na celu przywrócenie i poprawę zdolności funkcjonalnych i jakości życia osób, które doznały udaru mózgu, urazów pourazowych i ostrej choroby lub cierpią na różne przewlekłe choroby, zaburzenia lub stany pooperacyjne. Taka rehabilitacja wymaga opieki interdyscyplinarnej w celu poprawy zdrowia i zapewnienia wyższej jakości życia, która towarzyszy tej poprawie.

Grecja doświadczyła gwałtownego wzrostu w tej dziedzinie, oferując najwyższej klasy placówki z wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi lekarzami, terapeutami i pielęgniarkami, wdrażając dobrze znane techniki, a także nowe innowacje kliniczne, wszystkie wspierane przez najnowocześniejszy sprzęt medyczny i rehabilitacyjny. Zgodnie z międzynarodowymi protokołami programy rehabilitacyjne uwzględniają indywidualne potrzeby pacjentów i łączą szeroki zakres usług z różnych dostępnych specjalizacji: fizjoterapii, hydroterapii, terapii zajęciowej, logopedii, wsparcia psychologicznego, żywienia i dietetyki.

Dzięki najnowocześniejszym udogodnieniom, wyjątkowym usługom i wyjątkowemu doświadczeniu medycznemu, wspieranemu śródziemnomorskim klimatem i dietą, a także słynną grecką gościnnością, Grecja jest idealnym miejscem na rehabilitacje.

Zaplanuj leczenie

Skorzystaj z formularza poniżej, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Zaplanujmy wspólnie proces Twojego leczenia

W pełni dostępne baseny

Lekarze z długim doświadczeniem

Klinika Arogi Euromedica

Benchmark doskonałości w dziedzinie medycyny fizykalnej i rehabilitacji

Klinika Arogi Euromedica

Benchmark doskonałości w dziedzinie medycyny fizykalnej i rehabilitacji

W Euromedica-Arogi głównym celem jest rozwój kultury rehabilitacyjnej, która przyczyni się do promowania dobrego zdrowia i szacunku dla osób, które starają się przezwyciężyć swój dyskomfort i odbudować swoje życie. Od 2010 r. Klinika oferuje spersonalizowane programy rehabilitacji, przyjmując holistyczne podejście do pacjentów z ostrymi lub przewlekłymi stanami.

Wizją kliniki jest stać się jednym z najlepszych ośrodków rehabilitacji medycznej w Europie i na Bałkanach poprzez ciągłe doskonalenie usług, szkolenia, edukację i innowacyjne pomysły, które będą inspirować i wspierać ludzi w odbudowie ich życia.

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja – Droga do poprawy życia!

Rehabilitacja oznacza interdyscyplinarną opiekę zespołu, poprawę zdrowia, a zatem lepszą jakość życia.

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja to odrębna specjalizacja medyczna, której celem jest nie tylko leczenie przedmiotu schorzenia, ale także poprawa sprawności fizycznej i psychicznej, pomoc pacjentom w utrzymaniu aktywności oraz poprawa jakości ich życia.

Fizjolog jest głównym lekarzem specjalistą zespołu Rehabilitacji. Stosuje holistyczne podejście do planu powrotu do zdrowia, ocenia stan, wyznacza cele i monitoruje postęp koordynując wyspecjalizowany Zespół Rehabilitacji Medycznej, który składa się z:

Projekt Kliniki Euromedica-Arogi opiera się na koncepcji przyjaznego środowiska, które łączy funkcjonalność i wysoką estetykę. Ogólny projekt budynku koncentruje się na kompleksowym wsparciu osób tu przebywających. Zatem układ, wystrój i ciepło każdego oddziału odgrywają pozytywną rolę w leczeniu pacjentów.

Oprócz sali imprez i rekreacji w Euromedica-Arogi na każdym oddziale znajduje się wspólny pokój, w którym pacjenci mogą uczestniczyć w różnych zajęciach i kontaktach towarzyskich. To sprawia, że ich pobyt jest przyjemniejszy, a przejście z Centrum Rehabilitacji do domu i społeczności jest znacznie łatwiejsze.

Leczenie odbywa się w specjalnie zaprojektowanych przestrzeniach wyposażonych w najnowszą technologię rehabilitacji. Centrum ma również trzy kryte podgrzewane baseny wyposażone w windy elektroniczne i systemy hydromasażu, zapewniając tym samym idealne warunki do rehabilitacji i regeneracji. Do treningu i ćwiczeń pacjentów dostępna jest duża przestrzeń do uprawiania sportów.

W Euromedica-Arogi środowisko, ludzie, leczenie i opieka stanowią część wzorowej gościnności.

Euromedica-Arogi ma 5 oddziałów szpitalnych o łącznej pojemności 200 łóżek i oddzielne Oddziały Intensywnej Terapij. Oddziały te są przeznaczone dla pacjentów pooperacyjnych lub pacjentów cierpiących na schorzenia wymagające opieki szpitalnej.

Oddział Intensywnej Terapij

Euromedica-Arogi oferuje najlepszy możliwy poziom opieki krytycznym pacjentom, którzy wymagają stałej opieki medycznej, która obejmuje pełen zakres sprzętu i materiałów, a także całodobowy monitoring przez wykwalifikowany personel pielęgniarski, specjalistę intensywnej terapii i anestezjologa. Jednostka Intensywnej Terapij jest wyposażona w najnowocześniejszą technologię.

 

Usługi

Naszym głównym celem jest rozwój kultury rehabilitacyjnej, która przyczyni się do promowania dobrego zdrowia i szacunku dla osób, które starają się przezwyciężyć swój dyskomfort i odbudować swoje życie. Poniżej znajdują się nasze główne usługi

Fizjoterapia

Hydroterapia

Terapia zajęciowa

Logopedia

Wsparcie psychologiczne

Odżywianie i dietetyka

Social Services

Technologia robotyczna