fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

Przeszczep włosów

Przeszczep
włosów

Grecja: Silicon Valley Odbudowy Włosów

Grecja – najlepsze miejsce na estetyczne zabiegi

Oferujemy rewolucyjne metody leczenia wypadania włosów dla mężczyzn i kobiet. Ciesz się naturalnym efektem na całe życie! Wysoko wykwalifikowani i certyfikowani specjaliści zaprojektują i wykonają dostosowany plan leczenia zgodnie z Twoimi potrzebami. Tysiące pacjentów podróżuje do Grecji aby rozwiązać problem z utratą włosów.

Cała procedura jest wykonywana tylko przez lekarzy, (nie asystentów/techników), przeszkolonych i certyfikowanych przez Seneca Research & Training Center zgodnie ze ścisłymi protokołami jakości, które zostały ustalone w celu zapewnienia najlepszych wyników za każdym razem. 

Przeszczep włosów inaowacyjną metodą Direct FUE Hair Transplant (Follicular Units Extraction). W przeciwieństwie do tradycyjnej metody, w której mieszki włosowe są wszczepiane za pomocą pęsety i dają nienaturalne wyniki, Direct FUE umieszcza każdy mieszek włosowy bezpośrednio w miejscu ubytku za pomocą implantera. To specjalnie zaprojektowane narzędzie zapewnia lekarzom pełną kontrolę nad głębokością, kierunkiem i kątem każdego przeszczepu. Dzięki systemowi Direct nie ma potrzeby otworów odbiorczych przed umieszczeniem, co zapewnia wyższy procent wzrostu i nie pozostawia żadnych widocznych śladów. 

Zaplanuj leczenie

Skorzystaj z formularza poniżej, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Zaplanujmy wspólnie proces Twojego leczenia

Wypełnij formularz kontaktowy ze wszystkimi wymaganymi informacjami, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Diagnoza online

Spersonalizowany plan leczenia

Doskonała organizacja dla zagranicznych pacjentów

Klinika Seneca

Seneca Medical Group

Klinika Seneca

Seneca Medical Group

Klinika Seneca specjalizuje się w badaniach, diagnostyce i leczeniu wypadania włosów, z 35-letnim doświadczeniem w Grecji, Wielkiej Brytanii i Europie.

Numer 1 klinika przeszczepu włosów  w Europie dzięki elitarnym usługom odbudowy włosów i innowacyjnym technikom.

Zdobyte nagrody:

  • the International Business Excellence Award 2018
  • the Best Hair Clinic Award 2018
  • the ’International Hair Clinic of the year’’at the IMTJ 2018
  • the 2018-2019-2020-2021 Patient Service Award from WhatClinic.com
  • the Hair loss Clinic of the Year 2018 at the Scottish Beauty Industry Awards
  • the Business Excellence Award from Bizz Awards 2018
  • the European Business Award in 2019 and the Eagles of Health Award 2021
  • the Healthcare Business Award 2022
  • the Scotland Trichology Clinic of the Year & Hair Transplant Clinic of the Year 2022/23 

Seneca Total Care to kompleksowy system diagnostyki i leczenia wypadania włosów, który zapewnia każdemu pacjentowi najbardziej skuteczne i dokładne rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb. Najnowocześniejsze systemy diagnostyczne Seneca oraz nasz zespół specjalistów przygotowują i przeprowadzają w pełni spersonalizowane leczenie. Na końcowym etapie diagnozy zespół naukowy Seneca Medical Group bada każdy przypadek indywidualnie i planuje dostosowany do indywidualnych potrzeb plan leczenia, zapewniający pacjentowi zawsze wyjątkowe doświadczenia.

Grupa Medyczna Seneca zainwestowała w innowacyjne metody diagnostyki i leczenia wypadania włosów, mając na celu opracowanie ostatecznego rozwiązania w zakresie odbudowy włosów u mężczyzn i kobiet.

Klinika Seneca – Unikalna Klinika przeszczepu włosów.

Dlaczego Klinika Seneca w celu przeprowadzenia przeszczepu włosów?

Usługi

Sprawdź czym się zajmujemy

Włosy są kluczowym aspektem naszej pewności siebie, dlatego wypadanie włosów jest przygnębiającym doświadczeniem, które może prowadzić do zwiększonego stresu i niepokoju, zaostrzając problem. Technika Direct FUE to zaawansowana procedura medyczna, która skutecznie przeciwdziała wypadaniu włosów. Dzięki wynikom przeszczepu włosów utrzymującym się przez całe życie, zapewnia on naturalny wygląd, który budzi pewność siebie.

Brwi odgrywają znaczącą rolę w naszej mimice i komunikacji interpersonalnej. Jednakże czynniki takie jak urazy, choroby, nieprawidłowości genetyczne, leczenie i stres mogą prowadzić do zmniejszenia ich gęstości. Brwi stanowią oprawę naszej twarzy i mają ogromny wpływ na nasz wygląd i samoocenę. Przerzedzenie brwi spowodowane nadmiernym wyrywaniem, chorobą, urazem, bliznami lub uwarunkowaniami genetycznymi można skutecznie zaradzić za pomocą Direct FUE. To trwałe rozwiązanie przywraca brwiom ich naturalny, pełny stan, odmładzając ogólny wygląd.

Wypadanie włosów nie ogranicza się do skóry głowy, ale może również dotyczyć włosów na twarzy, w tym brody. Może to być frustrujące dla mężczyzn, którzy pragną pełniejszej i grubszej brody, ponieważ wysiłki zmierzające do osiągnięcia tego mogą wydawać się daremne. Czynniki genetyczne, urazy lub wcześniejsze zabiegi depilacji mogą utrudniać zarost pełnej brody, co stanowi wyzwanie dla wielu mężczyzn. Na szczęście Direct FUE oferuje trwałe rozwiązanie problemu niewystarczającego wzrostu włosów na twarzy. Dzięki tej skutecznej procedurze można zagęścić istniejący zarost i uzupełnić łysiny, zapewniając satysfakcjonujący efekt.

W wielu przypadkach pacjenci wymagają nieinwazyjnego rozwiązania. W takich przypadkach można zastosować terapię zastrzykami czynnikowymi, uzyskując doskonałe rezultaty. Innowacyjny zabieg stymulujący naturalny wzrost włosów wykorzystujący siłę czynników wzrostu. Poczuj grubsze i pełniejsze włosy, ponieważ te wyspecjalizowane białka odżywiają i odmładzają skórę głowy. Pożegnaj wypadanie włosów i przywitaj odnowioną, pewną siebie siebie.