fbpx

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ NASZEGO SKLEPU

Chirurgia Plastyczna

Chirurgia Plastyczna

Chirurgia plastyczna w Grecji

Grecja – najlepsze miejsce na estetyczne zabiegi

Przez wiele lat Grecja przyciągała zagranicznych turystów ze względu na swoje historyczne centra, romantyczne piaszczyste plaże, doskonałe jedzenie, muzykę i gościnność. Niedawno turyści znaleźli dodatkowy powód, aby tam pojechać – zabiegi kosmetyczne.

Chirurgia plastyczna jest obecnie niezależną specjalnością chirurgiczną, o szczególnym prestiżu oraz szerokiej gamie zastosowań, takich jak wrodzone nieprawidłowości, urazy, oparzenia, chirurgiczna onkologia i mikrochirurgia. Centrum uwagi współczesnych kobiet, a także wielu mężczyzn jest jednak chirurgia estetyczno-kosmetyczna, która poszerzając definicję terminu „leczenie”, wzmacnia akceptację własnego ciała i podnosi jakość życia. Jest to sektor medyczny, który aby osiągnąć ostateczny cel przywrócenia lub usprawnienia pożądanego wyglądu lub funkcji części ludzkiego ciała wymaga wysokich umiejętności i doskonałego zaplecza.

W dzisiejszych czasach chirurgia plastyczna i kosmetyczna jest znacznie tańsza i dostępna dla pacjenta. Nowe techniki i wiedza zdobyte w celu zminimalizowania czasu rekonwalescencji, zmniejszają koszty opieki zdrowotnej i powodują szybki powrót do codziennego życia. Ponadto nowy sprzęt i urządzenia medyczne pomogły uprościć chirurgię plastyczną, zwiększyć jej bezpieczeństwo i udostępnić ją większej liczbie osób.

Zaplanuj leczenie

Skorzystaj z formularza poniżej, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Zaplanujmy wspólnie proces Twojego leczenia

Wypełnij formularz kontaktowy ze wszystkimi wymaganymi informacjami, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Dwóch najlepszych chirurgów w Grecji

Implanty najwyższej jakości (Mentor i Allergan)

Doskonała organizacja dla zagranicznych pacjentów

Klinika Genesis

Human Reproduction & Genetics

Klinika Genesis

Human Reproduction & Genetics

Klinika GENESIS to największy prywatny szpital kobiecy/ położniczo-ginekologiczno-chirurgiczny/ w całej północnej Grecji. Znajduje się w pięknej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od międzynarodowego lotniska w Salonikach (15 minut jazdy samochodem). Certyfikowany przez TEMOS zgodnie ze standardem „Jakość w międzynarodowej opiece nad pacjentem”, a także ΕΝ 15224:2012 i ISO 9001:2015.

GENESIS dysponuje w pełni wyposażonym i unikalnym w Europie niezależnym Oddziałem chirurgii plastycznej na który składają się: 5 sal operacyjnych, 5 sal zabiegowych oraz jedno i dwu osobowe sale pobytowe dla pacjentów. Wykonywane są tutaj najbardziej wyrafinowane zabiegi chirurgii plastycznej i kosmetyczno-laserowej. są traktowane w najlepszy możliwy sposób i wyłącznie przez personel medyczny. Wszyscy chirurdzy są członkami krajowych i międzynarodowych Stowarzyszeń Chirurgów Plastycznych. Oficjalnym organem koordynującym jest Stowarzyszenie Chirurgów plastycznych Grecji, potwierdzającym zgodność i jakość wykonywanych zabiegów. Lekarze z Kliniki Genesis to specjaliści wykształceni w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

GENESIS Breast Center – Unikalna Klinika Chirurgii plastycznej piersi.

Dlaczego powinnaś wybrać GENESIS w celu przeprowadzenia operacji powiększania piersi?

Usługi

Sprawdź czym się zajmujemy

Lifting twarzy i szyi

Blepharoplastyka

korekcja powiek

Korekcja nosa

Otoplastyka

Implantacja włosów

Isolagen

Powiększanie piersi

Redukcja/ Rekonstrukcja piersi

Korekcja blizn

Korekta ginekomastii

Liposukcja

Abdominoplastyka